Najlepsze prezenty walentynkowe – kwiaty

najlepsze prezenty walentynkowe

Jedno jest pewne – nic wśród prezentów tak bardzo nie wyraża uczuć, nie mówi dziękuję, że jesteś, kocham Cię i doceniam jak kwiaty 🙂

Podaruj osobie, którą kochasz wyjątkowy prezent w postaci kwiatów. Jeśli chcesz dodać coś od siebie dodatkowo, to jest świetny sposób na połączenie jednego i drugiego. Floryści tworzą cuda z kwiatów.

Jakie kwiaty na walentynki?

Jesteś tradycjonalistą i stawiasz na takie rozwiązania? Czerwone róże bez zbędnych dekoracji zawsze dają radę i działają jak miód na serce osób obdarowywanych nimi. Wystarczy jedna róża, bukiet z kilku róż lub cała gromada tych czerwonych główek tworząca olbrzymi prezent kwiatowy! Wszystko zależy od budżetu, jaki chcesz na to przeznaczyć. Ważne! Jeśli po głowie chodzi Ci bukiet ze 100 róż i więcej warto pomyśleć o tym dużo wcześniej. Do jego wykonania trzeba zamówić odpowiednią ilość kwiatów z wyprzedzeniem i poświęcić chwilę na ułożenie bukietu.

Mam też kilka inspiracji dla tych, którzy kochają zaskakiwać a standardy to coś czego unikasz. Opakowane, zawinięte lub wciśnięte kwiaty w niecodziennych wydaniu! To coś, co pokochasz a prezent sprawi podwójną radość. Bardzo modne stało się łączenie kwiatów z innym rzeczami np. słodyczami. Przyznacie, że wygląda to fantastycznie prawda? 🙂

No tak..nie zapomniałabym przecież o romantykach czekających na idealny moment do oświadczyn. To właśnie tego dnia można zauważyć, chociażby obserwując Facebooka, jak wiele par ogłasza swoje zaręczyny. Jestem w sumie fanem wykorzystywania tego typu okazji jak walentynki. W ten dzień panuje jakaś taka magiczna atmosfera sprzyjająca zaręczynom! Plus to ogromne ułatwienie w zapamiętaniu dat rocznic 🙂 Wiec dla tych, którzy planują zaręczyny świetną propozycją okaże się zarówno zestaw dla tradycjonalistów, jak i dla tych szukających niecodziennych niespodzianek.

Bądź na bieżąco z nowymi wpisami i lekcjami, zapisując się do newslettera 🙂

One Reply to “Najlepsze prezenty walentynkowe – kwiaty”

Dodaj komentarz