Jak wybrać odpowiednie kwiaty dla kobiety

Podaruj kwiaty swojej miłości

Jak wybrać odpowiednie kwiaty dla kobiety

Dawanie kwiatów jest dobrym sposobem na wyrażenie swoich uczuć do kogoś.

Nic nie jest tak namiętne, jak czerwone róże. Są seksowne i pociągające, ale klasyczne i eleganckie. Czerwone róże tworzą wspaniały bukiet i ukazują intensywną, romantyczną miłość. Możesz trzymać się czerwonego koloru i wybrać inny kwiat. Czerwone tulipany są piękne i wyrafinowane. Aksamitne, czarne centrum tulipana podobno przypominało serce kochanka, przyciemnione ciepłem pasji.

Inną opcją jest oczywiście mieszanie róż lub tulipanów z innymi kwiatami. Na przykład astry to kwiat miłosny, choć znacznie mniej sławny niż róża.

Podaruj kwiaty swojej miłości

 

Jakie kwiaty kupić, jeśli nie jesteście parą, ale naprawdę ją lubisz?

Purpurowe róże, fiołki i lilie symbolizują miłość od pierwszego wejrzenia.

Więc, zakładając, że nie chcesz tego powiedzieć,najlepszym rozwiązaniem jest mieszany bukiet. Kilka czerwonych róż będzie subtelnie wskazywać, że jesteś zainteresowany bez przesadzania. Pomarańczowe róże oznaczają również pragnienie, a wymieszanie pomarańczowych, brzoskwiniowych i białych róż byłoby znakomite.Podobnie orchidea czyni piękny prezent, niespodziewany i egzotyczny. Nie ma wątpliwości, że zrozumie,że uważasz ją za wyjątkową.

Podaruj kwiaty swojej miłości

Podaruj kwiaty swojej miłości

 

Kwiaty na pierwszą randkę.

Tak jak czerwony oznacza romans, żółty odbija ciepło i przyjemność korzystania z obecności innej osoby, dzieląc podobne zainteresowania. Żółte róże lub tulipany budują wspaniałe bukiety i wysyłają radość. Słoneczniki też są zdecydowanym sposobem na poprawienie czyjegoś dnia.

Stokrotki i frezja to silne symbole niewinności i przyjaźni, a także tworzy unikalny prezent, który będzie pamiętała. Wiele kobiet uwielbia świeży urok stokrotki, a frezja jest szczególnie pachnącym kwiatem. Zaprosiłeś ją i planujesz gdzieś pójść, prosty bukiet to miły gest. Tutaj karta może być podpisana : „Cieszę się, że cię poznałem” .

Podaruj kwiaty swojej miłości

Kupowanie kwiatów dla kobiet pokrewnych.

Szukasz kwiatów, aby  po prostu dać jej do zrozumienia , że o niej myślisz? Doskonały wybór to różowe goździki. To dlatego, że są symbolem miłości matki. Dodatkowo różowe róże wyrażają wdzięczność, uznanie i podziw. Kwiaty różowe o każdej porze roku pokażą, jak bardzo się troszczysz. Babcie, siostry, ciotki i córki mają docenić piękno, delikatność w bukietem świeżych kwiatów.

 

Podaruj kwiaty swojej miłości

Obecnie niektóre kobiety nie lubią róży. Dlatego powinieneś dowiedzieć się, jaki rodzaj kwiatów preferuje. Jeśli nadal nie masz pojęcia o tym, wyślij jej róże i poczekaj na jej reakcję na następnym spotkaniu.  Niektóre dziewczyny wolą otrzymać małe ozdobne drzewko, ponieważ przypuszczają, że kwiaty uschną wkrótce , podczas gdy roślina może żyć i rosnąć tak, jak Twoja miłość.

5 Replies to “Jak wybrać odpowiednie kwiaty dla kobiety”

  1. Świetny poradnik dla Panów. Ja róże lubię, ale preferuję goździki i frezje. Przyznaję, że był czas, że kategorycznie zabroniłam kupować mi ciętych kwiatów. Jednak miło jest dostać co jakiś czas bukiet 🙂

  2. Kocham kwiaty – zwłaszcza te jakie dostaję od swojego ukochanego ale też nie kryję, że sama lubię je wręczać. Zwłaszcza jest ku temu okazja gdy są jakieś rodzinne święta itp. Tylko niestety nie mam dobrych doświadczeń z kwiaciarniami, bo jakość roślin i ich świeżość często zostawiają wiele do życzenia… Dlatego moim zdaniem dobra kwiaciarnia internetowa jest znacznie lepszym rozwiązaniem, chyba że ktoś ma bardzo sprawdzone źródło 😉

  3. Bardzo pomocny wpis, nie każdy zna się na kwiatach i wie jakie należy dawać, a których należy unikać przysłowiowo jak ognia. Sporo cennych informacji, dzięki.

  4. Bukiet kwiatów Szczecin – Kwiaciarnia Szczecin Anna Kubiak says: Odpowiedz

    […] cechę, potrzebują bukietu kwiatów. Idziemy na pierwszą randkę i tutaj także potrzebujemy bukiet kwiatów. Jak widać kwiaty są i będą kochane głównie przez kobiety, bo każda z nich lubi dostać […]

  5. No cudowny poradnik! Powinien on dotrzeć do każdego mężczyzny. To wspaniały pomysł na pokazanie swoich uczuć. 🙂

Dodaj komentarz