Wesele z przeważającym kolorem zielonym

Wesele z przeważającym kolorem zielonym

Wesele w kolorze zieleni

Zielony to kolor odrodzenia, odnowy i wzrostu, który równoważy emocje. Zielony kolor na weselu stworzy uspokajający nastrój z wystarczającą ilością ciepła, aby zachęcić do poczucia jedności i wspólnoty wśród gości.

Prawdopodobnie nie ma wielu ludzi, którzy mogliby powiedzieć, że źle się czują bądź, że są przytłoczeni pięknym, zielonym krajobrazem wypełnionym drzewami i górami, prawda? Cóż, byłbyś zaskoczony liczbą narzeczonych, którzy po prostu zachwycili się z powodu sugestii zieleni na ślubie i natychmiast zmienili zdanie po tym, jak zobaczyli kilka kreatywnych i budzących podziw inspirujących pomysłów, jak korzystać z tego naprawdę niesamowitego koloru.

Tego typy dekoracje weselne stają się coraz częstszym wyborem. Nic dziwnego. Jego niepowtarzalny, unikalny wygląd nadaje wyjątkowego klimatu sali. Przeważająca zieleń z niewielkimi ilościami kwiatów w neutralnych kolorach jest dla mnie idealnym połączeniem. Umieszczając na stołach weselnych girlandy, kwiaty czy innego rodzaju zdobienie możemy nadać im bogatego i eleganckiego wyglądy dodając białe, szare, kremowe a nawet złote dodatki.

 

5 Replies to “Wesele z przeważającym kolorem zielonym”

 1. Super inspiracje. Taki motyw przewodni planuję na moim weselu 🙂

  1. Magda Rachwalska says: Odpowiedz

   Z pewnością będzie niesamowite : )

 2. Pięknie wyglądają takie dekoracje. Mi się bardzo podoba motyw polnych kwiatów na weselu.

  1. Magda Rachwalska says: Odpowiedz

   Pięknie wyglądają polne kwiaty. Dodatkowym atutem takiego wyboru jest możliwość zaoszczędzenia sporych pieniędzy. Pozdrawiam : )

 3. Świetny pomysł Joanna! Świetnie wyglądają też motywy liści na weselu jesiennym. Miałam taki motyw u siebie 😉

Dodaj komentarz