Florystyka ślubna w odcieniach bordo

Florystyka ślubna w odcieniach bordo

 Bordowe kolory we florystyce ślubnej

Florystyka ślubna jest istotnym elementem na każdej uroczystości ślubnej. Ciężko sobie wyobrazić przepiękną salę weselną bez choć jednego bukietu. To kwiaty wnoszą do pomieszczenia ciepło, przytulny i niezwykły naturalny klimat. Jego kolorystyka zaś nadaje pożądany charakter imprezy. Za pomocą kwiatów i odpowiednio dobranej kolorystyki można stworzyć efekt przekraczający wszelkie oczekiwania.

Bordowy to  jedna z najbardziej zauważalnych i intensywnych barw. Stymuluje do działania, pod jej wpływem stajemy się bardziej impulsywni. Jest to kolor krwi, dlatego podkreśla również emocje: siły, determinacji, pasji, namiętności i miłości.

To fantastyczny kolor na wesele. Wspaniale kontrastuje z jasnymi barwami. Bukiety ślubne z bordowymi kwiatami mają swój wyjątkowy styl. Można wykorzystać również ten akcent kolorystyczny w innych dekoracjach czy nawet strojach pary młodej i druhen! Decydując się na ten kolor nie bądźmy przesadni, bo bordowy wygląda bardzo klasycznie ale też ciemno. Dla bardziej świeżego i odważnego wyglądu ośmiel się na połączenie go z szarością, złotem, zielenią lub kością słoniową, po prostu dodaj trochę jasnych akcentów i kwiatów aby uzyskać doskonały wygląd.

Zainspiruj się uroczymi pomysłami poniżej!

 

Florystyka ślubna w odcieniach bordo

 

Dodaj komentarz