Polne kwiaty na weselu

Kwiaty wiosenne

Kwiaty wiosenne – polne

Natura niesie nam nieskończenie wiele piękna w postaci kwiatów. Wybór jest ogromny ze względu na tak wiele odmiennych gatunków kwiatów. Każdy nawet z najbardziej niewymagającym gustem znajdzie coś dla siebie. Kwiaty o pięknym zapachu, różnym gabarycie, koralach, kształtach i zapachach. Każde z nich mają w sobie coś niezwykłego. Dziś chciała bym skupić się na tych najbardziej powszechnych i dostępnych w naszym kraju nawet przechadzając się kolo łąki czy pola. Tak, mowa o kwiatach polnych .

Chyba nie wszyscy doceniają ich wspaniałe możliwości. Możemy stworzyć z nich niesamowite bukiety. Jeżeli dodamy do nich odrobinę dekoracji florystycznych takich jak wstążka, z której zrobimy piękną kokardę ozdobną, możemy osiągnąć naprawdę zachwycający bukiet.

Kwiaty polne stały się w chwili obecnej na tyle powszechne i doceniane, że wiele par młodych decyduję się na wykorzystanie ich na swojej uroczystości ślubnej. Ich naturalny i subtelny wygląd oczarował już na wielu weselach. Szafirki, konwalie, lawenda, wrzosy, rumianki, kwiaty czereśni czy nawłocie to tylko niektóre z polnych kwiatów, które możemy użyć. takie rozwiązanie jest trochę szalone, niekonwencjonalne, ale jednocześnie romantyczne.

Kwiaty wiosenne

Kwiaty wiosenne

Kwiaty wiosenne

Wspaniale jest mieć w mieszkaniu świeże kwiaty prawda? To niesamowite jak łatwo możesz je zdobyć i ułożyć w swoim ulubionym wazonie a następnie na parapecie okna lub stole w jadalni. Od nas zależy czy bukiet będzie w stonowanych barwach, czy bardziej zaszalejemy z kolorystyką. Jeżeli zdecydujesz się na stonowaną kolorystykę trafnym wyborem i fajnym połączeniem będzie lawenda, rozmaryn i szałwia. Kwitnące pędy czereśni, konwalie, rumianki pomogą nam stworzyć bukiety w białych barwach. Można połączyć je z różami lub innymi wybranymi kwiatami aby nadać im jeszcze bardziej oryginalnego wyglądu.

Zamieszczam kilka niesamowitych przykładów takich bukietów. Mam nadzieję, że będziecie równie oczarowani co ja: )

 

Kwiaty wiosenne

Kwiaty wiosenne

Kwiaty wiosenne

Kwiaty wiosenne

Kwiaty wiosenne

 

Dodaj komentarz