Świetne pomysły na nowoczesne wesele cz.I

nowoczesne wesela

Jestem bardzo podekscytowana nowoczesnymi dodatkami ślubnymi, stylizacją i wystrojem wesel. Polecam nowoczesny styl przemysłowy. Ten styl sprawdza się doskonale w pomieszczeniach magazynowych .

Zielone liście, paprocie i unikalne elementy teksturowanych, takich jak  strąki, jagody i mech. Dla panny młodej, która kocha coś nieco innego, pomysł z miedzią, probówkami, betonem i ciepłem drewna. Następnie dodaj odrobine geometrii, wzorów i tekstur na unikalny weselny  styl. Przyjrzyjmy się więc bliżej współczesnemu wystrojowi weselnemu.

 

Miedź

Po pierwsze miedź. To trend w wystroju wnętrz, oświetlenie, krzesła, sztućce. Może być bohaterem również twojego projektu stołu. Uwielbiam tę nowoczesną panoramę, na której znajdują się elementy miedziane, w tym sztućce i kule firmy Edison z miedziowymi nazwami dla gości.. Bohaterem są miedziane geometryczne kształty z wieńcem kwiatowym rozproszonym wokół.

nowoczesne wesela

Proste, miedziane wazony w różnych rozmiarach . Utrzymywanie naczyń w tym samym kształcie w różnych rozmiarach daje całkowitą spójność konstrukcji i współgra pięknie. Ten wygląd z wyborem białych i zielonych kwiatów wydaje się klasyczny i odpowiedni na wszystkie trendy.

nowoczesne wesela

Beton

Betonowe naczynia dodają świetnej tekstury do stołu. Mogą być wykonane w standardowych odcieniach szarości,od  ciemnych do jasnych, a nawet białych.

nowoczesne wesela\

 

Są one w wielu rozmiarach i kształtach od tego większego, prostokątnego  wypełnionego różnymi, zielonymi teksturowanymi liśćmi, do małych indywidualnych ustawień  lub  wypełnionych tylko jednym dużym kwiatem.

 

nowoczesne wesela

 

Dodaj komentarz