Świetne pomysły na nowoczesne wesele cz.II

nowoczesne wesela

Geometryczny

Odważne wzory geometryczne są nowoczesne i zabawne. Paleta kolorów może być dowolna, podobnie jak ten słodki przykład ozdobiony złotym, pomalowanym kwiatowym wiankiem.

nowoczesne wesela

 

Nowoczesny wzór geometryczny można umieścić na stole, używając drukowanych wzorowanych naczyń. Uwielbiam kontrast pomiędzy czarno-białym geometrycznym wzorem i tymi jaskrawymi ,wspaniałymi kwiatami.

 

nowoczesne wesela

Probówki

Szklane probówki mogą być wykorzystane na kilka sposobów do twojego nowoczesnego wesela. Wypełnij je pojedynczymi łodygami i powieś pod sufitem.

 

nowoczesne wesela

 

Lub jako prosty, ale skuteczny pomysł nowoczesnego stołu,wykorzystaj to w takiej formie i włóż w każdą z próbek inny kwiat czy liść.

 

nowoczesne wesela

Zlewka szklana

Jeszcze bardziej oryginalne jest użycie szklanych zlewek , wypełnionych różnymi kwiatami. Jest to nowoczesna wersja popularnych  słoików z dżemem.Zachowaj efekt nowoczesny, wybierając tylko jedną lub dwie odmiany. Wysokie kwiaty, takie jak piwonie, dobrze wyglądają w dużych szkłach.

.nowoczesne wesela

Terraria

Przypominam sobie wersje terrariów w latach osiemdziesiątych. Ale one powróciły i wyglądają oszałamiająco. Wiele nowoczesnych wersji jest wykorzystywanych jako żywe rośliny wewnątrz , uwielbiam to  piękne, metaliczne geometryczne kwiatowe terrarium. Wygląda tak bosko na weselnym stole.

 

nowoczesne wesela

Dodaj komentarz