4 gorące letnie kolory.

Lato jest chyba okresem najbardziej obfitym w zaręczyny i śluby. Ilekroć myślę o weselach i zaręczynach latem zawsze kojarzy mi się plaża, szczyt klifu z niesamowitym widokiem na morze.

Jasne kolory również są piękne: błękity, żółcie, ciepłe i gorące róże czy też żywe pomarańcze. Przyjrzyjmy się czterem kwiatom w kolorach idealnych na letnie wesela.

 

Jasny niebieski

Prawdą jest, że nie ma zbyt wielu kwiatów w odcieniach błękitu, nie mówiąc już o jasnym odcieniu niebieskiego. Ale dzisiejszy bohater jest doskonałym przykładem letniego kwiata – Hortensja. Niebieska hortensja jest w różnych odcieniach od lekkich do głębokich błękitów i jak widać to również idealny kwiat na lato . Może być dostępny w najbardziej żywym niebieskim kolorze.

4 gorące letnie kolory.

Jeśli chcesz typowo niebieski ślub, kolor ten może być również włączony za pomocą niebieskich akcentów, serwetek, niebieskich butelek.

4 gorące letnie kolory.

Ciepła żółć

Od błękitu oceanu do ogrzania przez żółte słoneczko. Żółty to kolor szczęśliwy. To kolor, który dogrywa się bardzo dobrze z białym i zielonym.

4 gorące letnie kolory.

Słoneczniki są wspaniałymi letnimi kwiatami, a zatem trzymają się dobrze w okresie letnich upałów. Są wielkie, żywe i tworzą wspaniałą atmosferę na wesele. Mogą one być połączone z stokrotkami. W Polsce są to kwiaty sezonowe, ale czas jest czas kiedy kwitną zimą – w Australii, więc jest to doskonała alternatywa i są dostępne niemal przez cały rok.

4 gorące letnie kolory.

Pod koniec sezonu letniego, lilie calla zaczynają być dostępne wraz ze zbliżaniem się jesieni i są fantastyczne. Uwielbiam, gdy są one wykorzystywane samodzielnie, jako jeden bukiet różnorodność nich może wyglądać naprawdę bardzo uderzająco. Żółty, szary i biały,jest również bardzo elegancka paleta kolorów.

4 gorące letnie kolory.

Gorący różowy

Nie można mówić o letnim weselu bez wymienienia gorącego różowego koloru. Jest tak wiele wspaniałych kwitnących kwiatów do wyboru, gorące różowe róże różowe hortensje, gorące różowe storczyki, lista jest długa. Ten bukiet z gorących różowych storczyków jest czymś naprawdę wyjątkowym. Uwielbiam sposób, w jaki wykorzystuje naturalną krzywiznę tego niezwykłego kwiatu.

4 gorące letnie kolory.

W gorące dni najlepiej użyć kwiatów, które mogą stać w letnie upały. Mowa tu o goździkach. Są bardzo wytrzymałe i są dostępny w różnych kolorach, gorący różowy jest jednym z moich ulubionych.

4 gorące letnie kolory.

Żywy pomarańczowy

Pomarańczowy  jest rewelacyjnie żywym kolorem, który z pewnością przyciąga wzrok na weselu. Mam szczególnie słabość do pomarańczowych storczyków, takich jak te poniżej. Kwiaty te idealnie nadają letnie upały.

4 gorące letnie kolory.

Gerbery nie były postrzegane jako wyjątkowe stylizacje. Posiadają niezwykłe bogactwo kolorów. Kocham kolor pomarańczowy użyty tu przy ozdobie kwiatów + jasne pomarańczowe ozdoby w bladych, pastelowych kolorach.

4 gorące letnie kolory.

Nie możemy mówić o zakończeniu bez wymieniania celozji. Jest to kolejny niesamowity kwiat, który występuje w różnych odcieniach kolorystycznych, takich jak pomarańcze, żółcie, zielenie, czerwienie, róże i fiolety. Wytrzymuje on bardzo dobrze w gorących warunkach pogodowych i jest dostępny w różnych rozmiarach. Wiele osób sądzi, że wygląda jak koral lub mózg. Celozja dodaje charakteru każdej kompozycji.

4 gorące letnie kolory.

Więc jeśli planujesz letni ślub pamiętaj, 4 jasne idealne letnie kolory , niebieski, żółty, różowy i pomarańczowy. Jaki jest twój ulubiony?

Dodaj komentarz