Wybierz jeden z 10 najlepszych trendów ślubnych 2017

trend weselny 2017

Wybierz jeden z 10 najlepszych trendów ślubnych 2017

Nadszedł czas na rozpoczęcie planowania ślubu w 2017 roku. Pracujemy ciężko w tym tygodniu, sprawdzając najgorętsze 10 trendów weselnych  na rok 2017 i myślimy, że pokochasz to, co wrzuciliśmy! Wszystkie są eleganckie, wyrafinowane, świeże i całkowicie bajeczne! Spójrz i bądź zainspirowany.

Zieleń

Matka Natura kojarzy z zielenią: jest soczysta, wygląda drogo i może być formowana tak, aby dopasować się do dowolnego obszaru. Zawsze jest to klasyczne spojrzenie i mimo że jest obecnie uważane za modne, nigdy nie wyjdzie poza styl.

trend weselny 2017

Kwiaty

Tak jak Matka Natura kojarzy się z zielenią, obdarowałam nas również świeżymi kwiatami. Wesele w ogrodzie jest cudownie romantyczne. Mamy wiele różnorakich kwiatów do tego typu wesela.

trend weselny 2017

Stodoła

Jest coś zupełnie czarującego w ślubie w stodole. Niezależnie od tego, czy jest to naprawdę stara stodoła wypełniona wieloletnią historią, czy nowo wybudowana, aby poczuć tę atmosferę, ślub w stodole jest po prostu wypełniony urokiem.

trend weselny 2017

Stary

Wszystko, co stare, jest modne. Niezależnie od tego, czy jest to paleta kolorów, która odnosi się do danego rocznika czy masz antyczne meble służące do prezentowania deserów lub niepowtarzalne siedzenia, lub ślubujesz w wiktoriańskim domu, stary rocznik jest na czasie.

trend weselny 2017

Neutralny

Wszystkie odcienie neutralne wyglądają tak elegancko. To minimalistyczne, ale czuje się tak pięknie. Ta paleta kolorów działa w niemal każdym ustawieniu.

trend weselny 2017 trend weselny 2017

Akwarela

2017 to rok pełen twórczych pomysłów na wesele , na przykład można zrobić niepowtarzalny ślub akwarelowy. Istnieją dość zabawne sposoby, aby przynieść akwarelę do ślubu, jak zaproszeń akwarelowych, numery stołów akwarelowych, menu i karty.

trend weselny 2017

Boho

Ślub boho jest najlepiej zdefiniowany jako eklektyczny.Sam termin bardzo ściśle wiąże się z wolnością i pełną swobodą tworzenia. Jest to łatwy motyw, który można ściągnąć, ponieważ wszystko nie musi być dopasowane i zaplanowane, ale gdy wszystko się połączy, nie mogłoby być lepiej .

trend weselny 2017

Las

Dla panny młodej, która ma szczęście mieć piękny las na tle ich ślubu, możliwości są nieograniczone. Gama kolorystyczna pomaga określić przestrzeń i światło , co daje poczucie romantycznego nastroju, którego żaden budynek nigdy nie byłby w stanie zastąpić.

trend weselny 2017

 

Bajka

Bajkowe wesele są wspaniałymi, bujnymi, a przede wszystkim romantycznymi. Nasze bajkowe inspiracje wprowadzą na pewno w zachwyt,a  goście na długo zapamiętają to wydarzenie.

trend weselny 2017

Tropiki

Achhh … tropiki. Wypełniona zmysłowością, liśćmi palmowymi i odważnymi plamami koloru, tropiki sprawiają, że czujesz wakacje i tworzy jeszcze bardziej niesamowite wesela.

trend weselny 2017

2 Replies to “Wybierz jeden z 10 najlepszych trendów ślubnych 2017”

  1. Piękne, inspirujące zdjęcia! Najlepsze chyba to bajkowy ślub. Będzie dla mnie inspiracją w organizacji własnego ślubu. Pozdrawiam serdecznie autora publikacji.

    1. Magda Rachwalska says: Odpowiedz

      Powodzenia w organizacji. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz