Wiszące kwiaty nad stołem

wiszace kwiaty nad stolem

W sztuce kwiatowej kreatywność się nie kończy. Na wyjątkowy pomysł wykorzystania tulipanów wpadli organizatorzy kameralnych spotkań w USA.

Spotkania florystyczne

Kreatywna koncepcja została wymyślona przez projektantkę kwiatów Kelly Shore. – Jej wizja projektowa i pasja do kwiatów była na pierwszym miejscu. Ona jest prawdziwym mistrzem – mówią organizatorzy.

W farmie Bloomia USA w King George, goście jadali pod baldachimem z 36 kolorowych żyrandoli tulipanowych, przy stołach również przepełnionymi tulipanami, głównie w kolorze żółtym. Do tej akcji zostało użytych tysiące kwiatów!

Impreza była niesamowicie edukacyjna i inspirująca. Podobała mi się wycieczka, dobre jedzenie, koktajl, a dodatkowo spotkałem się z osobami o podobnych poglądach, których teraz nazywam przyjaciółmi – cieszy się jeden z gości

Niezwykłe dekoracje wiszące

Wiszące kwiaty dodają przyjęciu odrobinę luksusu i delikatności. Jednym z najefektowniejszych dekoracji sali, jest powieszenie kwiatów tuż nad stołem. Ten pomysł wykorzystywany Piękna i kreatywna dekoracja z tulipanów umilała spędzony czas podczas obiadu. Posiłek był tak samo zachwycający i skoordynowany, jak kwiaty. Obecni goście jedli przystawki, w tym pieczoną młodą marchewkę, złote buraki zawinięte wokół zapałek z marchwi i mus z koziego sera oraz szyszki wontonowe z kurczakiem cytrynowym. Na stołach znalazła się także sałatka kalafiorowa z opalowym winegretem i sałatka z pieczonego buraka. Daniem głównym była polędwica wołowa z grilla, z prażonym jęczmieniem, przygotowanym w stylu risotto. Na deser goście delektowali się truskawkowym couronne z mlecznym śniegiem i kremem z bazylii. Wszystko to zostało połączone z winem i koktajlami o tematyce kwiatowej.

Więcej ciekawostek ze świata florystycznego znajdziesz na portalu florystycznym ABCflorysty. Autorzy umieszczają na nim informacje, których nie znajdziesz nigdzie więcej 🙂

Dodaj komentarz