Sztuczne kwiaty

Sztuczne kwiaty

Kwiaty na takich uroczystościach jak wesela, stanowią jeden z głównych elementów wystroju. Nadają charakteru imprezie a także wprowadzają naturalny, przyjazny klimat. Pary decydują się na dekoracje sal weselnych, kościołów, samochodów, stołów itd. Nie da się ukryć faktu, że jeżeli chcemy w pełni zaspokoić swoje bodźce wzrokowe tym cudem natury, musimy liczyć się ze sporym nakładem pieniężnym. Co jeśli wam powiem, że jest rozwiązanie na tą bolączkę? Jak udekorować swoją sale w pełni bez kosmicznych kosztów? Jak dekorować sale bez obaw o to, że kwiaty stracą zbyt szybko swoje piękno? Jak zaoszczędzić czas w tygodniach największego stresu związanego z organizacją własnego ślubu? Moją odpowiedzią na te pytania są kwiaty sztuczne.  Sztuczne kwiaty na wesele?  Co z wykorzystaniem ich w mieszkaniu ? Zobacz dlaczego warto zdecydować się na kwiaty sztuczne nie tylko na wesele.

Sztuczne kwiaty na weselu – zalety

1. Bezproblemowe

Korzystanie ze sztucznych kwiatów sprawia, że ​​ślubne dekoracje  kwiatowe stają się spełnieniem marzeń. Możesz zamówić je online w zaciszu własnego domu (dostarczone zostaną do drzwi), ułożyć w wolnym czasie, a następnie zapomnieć o nich do ślubu. Zdobądź je miesiące przed datą ślubu i zyskaj miejsce na inne priorytety w planowaniu ślubu w ruchliwych tygodniach przed wyjątkowym dniem.

 

Sztuczne kwiaty

 

2. Bez alergenów

Czy spędziłaś całe życie trzymając kwiaty z daleka lub cierpiałeś, ponieważ myślałeś, że to była cena, którą musiałeś zapłacić, aby cieszyć się świeżym bukietem? Co jeśli powiemy ci, że jest inna opcja? Unikaj tego dusznego i otępiałego uczucia w ten wyjątkowy dzień i wypełnij swój ślub bujnymi sztucznymi kwiatami. Sztuczne kwiaty wyglądają jak świeże łodygi, ale bez pyłku i zapachu. Jest to także hojny gest dla gości, którzy również cierpią z powodu alergii na kwiaty.

To nie jest tylko korzyść dla panny młodej i zgromadzonych na weselu. Wielu pragnie napełnić swój dom pięknymi kwitnącymi kwiatami, ale intensywne alergie to uniemożliwiają. Dzięki sztucznym kwiatom możesz wypełnić swój dom bez konieczności radzenia sobie z konsekwencjami alergii.

3. Realistyczny

Wiele narzeczonych, florystów i majsterkowiczów obawia się, że sztuczne kwiaty wyglądają słabo. Kwiaciarnie, które odrzuciły pomysł wykorzystania fałszywych kwiatów, z czasem zakochali się w nich ze względu na ich realistyczny wygląd i łatwość aranżacji. Na chwile obecną jakość kwiatów sztucznych jest na tyle dobra, że w niektórych przypadkach wymaga dłuższego zastanowienia się czy jest on wykonany z materiałów sztucznych.

 

Sztuczne kwiaty

 

4. Niskie utrzymanie

Dzięki sztucznym kwiatom, twoja drużba może cieszyć się weselem, zamiast biegać, aby między innymi upewnić się, że kwiaty są nawadniane i nie więdną w słońcu. Niezwykle wygodne okazuję się także wykorzystanie ich w mieszkaniu. Nie ma potrzeby, aby zostawiać rośliny z sąsiadem, gdy jedziesz na wakacje. Zapomnij o podlewaniu swoich roślin wczoraj? To nie jest problem! Sztuczne kwiaty nie wymagają podlewania, gleby i światła słonecznego.

5. Wieczne

Nigdy nie zapomnisz specjalnych wydarzeń życia, ponieważ sztuczne kwiaty są wieczne! Możesz stworzyć trwałą pamiątkę, gdy użyjesz sztucznych kwiatów w swoim ślubnym bukiecie. Dla miłośników majsterkowania kwiaty sztuczne są bardzo wygodne, ponieważ możesz zmieniać aranżacje tak często, jak chcesz, ponownie wykorzystując swoje kwiaty na nowe sposoby. Jeśli dbamy o nie prawidłowe, sztuczne kwiaty mogą trwać przez całe życie. Wykonaj kilka prostych instrukcji dotyczących pielęgnacji sztucznych kwiatów, aby Twoje kwiaty były tak piękne jak wtedy, gdy je otrzymałeś.

 

Sztuczne kwiaty

 

6. Dowolny kwiat. Dowolny kolor. W każdej chwili.

Czy Twój ulubiony kwiat jest poza sezonem na twój ślub, a teraz jest zbyt drogi w innym miejscu z powodu jego niedostępności? To nie problem ze sztucznymi kwiatami! Dostaniesz  twój ulubiony kwiat przez cały rok, bez względu na porę roku, a nawet kolory, których nie możesz znaleźć w świeżych kwiatach. To czyni go niezwykle przystępnym cenowo i bezproblemowym, gdy przychodzi czas na zakup kwiatów na swój ślub. Nie rezygnuj z ulubionego kwiatu, po prostu zdecyduj się na sztuczne!

7. Niedrogi

Sztuczne kwiaty są mniej kosztowne niż prawdziwe kwiaty w dużej ilości, ponieważ płacisz jedną cenę i odchodzisz z wiecznymi kwiatami! Nawet jeżeli stwierdzisz, że nie chcesz ich zachowywać na stałe, możesz sprzedać sztuczne kwiaty bez większego trudu.

 

Sztuczne kwiaty

8. Trwałe

Sztuczne kwiaty wysokiej jakości są trwałe i mogą wytrzymać wiele rzeczy, z którymi mogą mieć trudności świeże kwiaty. Podróż ze sklepu z kwiatami do domu, a następnie do miejsca ceromini może być wyzwaniem dla świeżych kwiatów. Od nieuchronnego zgniatania i łamania, do braku miejsca do bezpiecznego przetransportowania twoich kwiatów.

Ponadto posiadanie prawdziwych kwiatów wysyłanych pocztą jest ryzykowne, ponieważ muszą one pozostać świeże przez całą podróż i do końca wydarzenia. Dzięki sztucznym kwiatom nie musisz się martwić, że twoje kwiaty zwiędną lub umrą wcześniej. Pozostają świeże i piękne lata po zakupie.

9. Użytkowanie w domu i firmie

Jesteś zajęty codziennym życiem, od pracy, przez opiekę nad dziećmi, dotarcie do treningów piłkarskich na czas, codzienne ćwiczenia, sporządzanie kolacji, upewnianie się, że praca domowa jest wykonywana w jak najłatwiejszy sposób. Z intensywnym życiem codziennym, ostatnią rzeczą, o której myślisz, może być podlewanie i nadążanie za twoimi roślinami. Sztuczne kwiaty i rośliny oferują taki bezproblemowy sposób na utrzymanie piękna w domu. Bez podlewania, bez światła słonecznego, bez potrzeby kupowania nowej ziemi i doniczek gdy rośliny rosną większe. Nie potrzebują zwracani ana siebie uwagi i poświęcania czasu.

Są również idealne do utrzymania porządku w biurze, holu i restauracji. Nikt nie ponosi odpowiedzialności za utrzymanie świeżych kwiatów i nie ma potrzeby ciągłego zastępowania ich, gdy więdną.

 

Sztuczne kwiaty

 

10. Ponowne zastosowanie

Prześledź swoje aranżacje kwiatowe i żyj pamięcią specjalnych wydarzeń na zawsze. Po ślubie rozbierz bukiet weselny i stwórz piękną girlandę na stół do jadalni lub włóż do wieńca na swoich drzwiach. Możesz nawet po prostu umieścić swój bukiet w wazonie i zyskać tym piękny, nowy element dekoracyjny. Używaj swoich kwiatów w całym domu w nowy i interesujący sposób, tworząc nowe kompozycje a zarazem wspomnienia z nimi związane.

Bez względu na powód wyboru sztucznych kwiatów, nie pożałujesz!

 

Sztuczne kwiaty

7 Replies to “Sztuczne kwiaty”

  1. Bardzo często można spotkać się ze złą opinią o kwiatach sztucznych, jednak niestety wiele z nich jest stereotypowych. Kwiaty sztuczne dostępne są na rynku w różnej jakości od tych mniej korzystnych, po na prawdę doskonale upodobnionych do żywych.

  2. W pełni się zgadzam, jestem alergikiem i kupuję sztuczne kwiaty, bo uważam że to piękny element wystroju wnętrza.
    Wydaje mi się, że wiele osób nie docenia sztucznych kwiatów, ponieważ kiedyś robiono je bardzo tandetnie. Obecnie jednak myślę, że ciężko je odróżnić od prawdziwych.

  3. Ja ostatnio kupiłam sztuczne tulipany i piwonie. Jestem zachwycona.

  4. macie jakieś sklepy godne polecenie gdzie mogę nabyć takie artykuły do stworzenia własnej kompozycji?

  5. Co do samego wpisu to się ze wszystkim zgadzam , ale jest jedno ale – kiedyś kwiaty sztuczne nie były tak popularne, bo z daleka różniły się od kwiatów żywych. Teraz wykonanie jest znaczne lepsze, więc je w domach mamy. No i wygodniejsze są, bo podlewać nie trzeba 😉 .

  6. Żywe kwiaty bywają drogie i zbyt długo nie pozostają świeże, dlatego sztuczne kwiaty to hit! Dobrej jakości sztuczne rośliny są czasami nie do rozpoznania! Można je ustawić w dowolnym miejscu, nie trzeba pamiętać o podlewaniu – idealna propozycja dla zapominalskich i zapracowanych 🙂

  7. Zgadzam się z autorką, że sztuczne kwiaty mają wiele zalet. Można dodać tylko, że dziś są tak dobrze zrobione, że nie widać różnicy miedzy sztucznymi a naturalnymi kwiatami.

Dodaj komentarz