Kwiaty na każdą okazję

Kwiaty na każą okazję

Kwiaty są uważane za piękne prezenty i pasują na każda okoliczność: Walentynki, Boże Narodzenie, wesele, pogrzeb, rocznicę, Wielkanoc, dzień matki, witając noworodków. Dzięki ich przyciągającemu blasku,  kwiaty pomagają ludziom przekazać serdeczne przesłania miłości, sympatii, gratulacyjnych wiadomości, otrzymywania dobrych wiadomości, docenienia … wśród wielu innych. Oto kilka porad na temat tego, jakie kwiaty pasują do konkretnych okoliczności.

Kwiaty na każdą okazję

Dzień Ojca

Pokaż mu, że jest najlepszym na świecie tatą z bukietem rozkwieconych róż lub niektórych wytrzymałych i długotrwałych kwiatów tropikalnych.

Dzień Matki

Jedne z najbardziej popularnych kwiatów na Dzień Matki to lilie, storczyki, tulipany, róże, gerbery, irysy i kalie. Możesz iść w dobry stary tradycyjny różowy kolor, ale nie ma nic złego w elastyczności i kreatywności.

Ślub

Każdego miesiąca mamy sezonowe kwiaty, a ponieważ kwiaty dodają zapachu i dekoracji do tego szczególnego dnia, sezonowe kwiaty byłyby najlepszym rozwiązaniem. Wiosną można wybrać się do bladych, delikatnych kwiatów; podczas gdy ciemne, bogate, kolorowe kwiaty będą działać dobrze jesienią. Jeśli kupisz kwiaty w sezonie, wydasz na nie mniej pieniędzy. Chociaż kwiaty takie jak róże, gerbery, anturium i storczyki są dostępne przez cały sezon.

Rocznice

Spróbuj być twórczy, aby wydobyć z siebie niesamowity element zaskoczenia. Na rocznice sezonowe kwiaty są również najlepszym rozwiązaniem. Jeśli szukasz kwiatów dla przyjaciół lub rodziny, którzy obchodzą rocznicę, przejdź do wyborów, które najlepiej pasują do ich osobowości.

Boże Narodzenie

Wiele osób preferuje sezonowe kwiaty i rośliny, takie jak gwiazda betlejemska, kaktusy świąteczne, choinkę świąteczną, bluszcz, jemioła. Kwiaty te stanowią dużą część tradycyjnej dekoracji świątecznej.

Urodziny

Zabierz osobę do swojego ulubionego kwiatu … to byłby najlepszy sposób na urodzinowy prezent. Dodaj też coś kolorowego wystarczy to, aby dodać ten niezbędny nastrój.

Ukończenie szkoły

Czy to róże, storczyki czy gerbery. Możesz być twórczy i zorganizować w kolorze tematu szkoły. Upewnij się, że kwiaty są jasne i kolorowe.

Walentynki

Róża w odcieniach czerwieni odnosi się do miłości, różowych do elegancji. Unikaj jednak żółtych róż, ponieważ reprezentują one przyjaźń, a nie miłość. Żółta róża z czerwoną końcówką może jednak symbolizować miłość i radość. Dla świeższych relacji, purpurowe róże świadczą o uroku w pary. Jeśli różami obdarowujemy przez znaczną ilość czasu naszą partnerkę, różowe tulipany są idealnym zamiennikiem.

Dodaj komentarz