Nowy trend weselny z trawą pampas.

To najbardziej romantyczny trend weselny z trawą pampas .

Przestrzenie wypełnione tą puszystą, pierzastą, naturalną trawą, tak przyciągającą wzrok, tak piękną, zwaną pampasową trawą. To był trend kwiatowy, który zaczął się za granicą i teraz uderza w nasze brzegi.

Jeśli naprawdę chcesz coś alternatywnego dla liści lub kwiatów może to być to. Jest coś tak eleganckiego w wyglądzie trawy pampas. Może wywołać wielkie „wow” na ślubie.

 

 

nowy trend weselny z trawą pampas

 

Więc co to jest Trawa Pampas?

Czy słyszałeś o trawie pampasowej? Kiedy słyszymy pampas, nie chodzi o ciasto, a raczej trawę ozdobną, pochodzącą z Ameryki Południowej. Rośnie najlepiej, gdy zimy nie są mroźne , pod koniec lata aż do późnej jesieni. Uważam, że jest tak atrakcyjny, ponieważ jest to naturalne, jasnobrązowe kolory, które mogą się nieco różnić tonem, a także miękkie tekstury, takie jak pióra.

 

nowy trend weselny z trawą pampas

 

Bukiety

Trawa Pampas może być wykorzystana do tworzenia zapierających dech w piersiach bukietów.

 

Breathtaking Bukiety Trawa Pampas może być wykorzystana do tworzenia zapierających dech w piersiach bukietów.

 

Ponieważ łodygi tej trawy są dość wysokie, naturalnie nadają się do bukietów na ramię. Bukiet trzyma się z jednej strony i opatruje w ramieniu. Uwielbiam połączenie liści oliwnych i traw pampasowych, są bardzo naturalne.

 

nowy trend weselny z trawą pampas

 

Jeśli wolisz bardziej klasyczny bukiet róż, możesz dodać tylko odrobinę faktury. Ten romantyczny i marzycielski bukiet łączy w sobie pastelowe różowe róże ogrodowe, drobne stokrotki, zakurzony młynarz i małe delikatne kawałki trawy pampasowej. Dla mnie bukiet ten przypomina słodki letni wiatr.

 

nowy trend weselny z trawą pompas

 

Ceremonie, które sprawiają, że twoje serce drga

Możesz tworzyć wymarzone ustawienia, w których można powiedzieć „tak”. To wesele wykorzystało ponad 1000 łodyg pampasowych i stworzyło ten wspaniały układ poniżej.

 

nowy trend weselny z trawa pampas

 

Co za niesamowity łuk! Uwielbiam wybór kwiatów na wierzchołku, w tym  zakwitłe blado różowe i morelowe róże oraz białe róże do rozproszenia.

 

nowy trend weselny z trawą pampas

 

Innym sposobem na wypełnienie fantazji jest stworzenie żywopłotu lub kręgu na ziemi. Na szczycie góry z pięknym widokiem, skąpanym w słońcu, tworzy romantyczną scenerię. Pampy wygląda jak puszysta chmura.

 

nowy trend weselny z trawa pampas

 

 

Unikalne przestrzenie

Przestrzenie przyjęć to kolejna okazja do stworzenia szokującego efektu i to z pewnością stało się tutaj z trawą pampas i wiszącymi instalacjami nad stolikiem gości.Wygląda miękko i delikatnie jak żyrandol, ale trawa jest mocna i trwała.

 

nowy trend weselny z trawą pampas

 

Prostą i bardziej opłacalną opcją byłoby tylko kilka łodyg w wazach umieszczonych wzdłuż gości. Taki szczegół właśnie dodaje miękkość, a także pełnię wystroju.

 

nowy trend weselny z trawą pampas

 

Niesamowite, subtelne szczegóły

Ktokolwiek wpadł na pomysł, aby użyć trawy pampasowej do stworzenia bajkowych skrzydeł, jest absolutnym geniuszem.

 

nowy trend weselny z trawą pampas

 

Jest miękka i może być gięta, uformowana w dowolny kształt. Np. aureoli, to piękny sposób na dodanie zainteresowania do przestrzeni .

 

nowy trend weselny z trawą pampas

 

Oczywiście najbardziej prostą, słodką rzeczą jaka można zrobić z trawą pampasową jest umieszczenie go w wazonie, na własną rękę lub przy pomocy kilku łodyg kwiatów. To jest wykonanie, którym można cieszyć się w domu, z aranżacją w wazonie lub przy gościnnym stole.

 

nowy trend weselny z trawą pampas

 

Więc, co myślisz o tym trendzie ślubnym?Jesteś zakochany, czy może nie twój styl? Możliwości są ogromnie, wszystko zależy od wyobraźni:)

Dodaj komentarz