Wesele w jesiennym klimacie – florystyczne inspiracje

Wesele w jesiennym klimacie a ściślej sama pora roku, wbrew pozorom ma wyjątkowe ciepło w sobie. Piękno wielu kolorów sprawia, że możemy stworzyć niesamowite dzieło za pomocą tego co przynosi natura. Wesele może być piękne w każdą porę roku, wystarczy jedynie wykorzystać urok każdej z nich. Piękne jesienne kwiaty weselne, dekoracje i stroiki są łatwe do tworzenia!

Jak zorganizować wesele jesienią?

Organizowanie wesela w czasie głębokiej jesieni, nie różni się diametralnie od tego latem. Tak jak każde wesele będzie wyróżniać je specyfika kolorów i dodatkowe możliwości, które da nam tylko dana pora roku. Jesień jest porą roku wypełnioną zachwycającymi, różnorodnymi, złotymi barwami. Dla osób nie koniecznie zachwyconych standardowym ślubem w upalne dni jest to idealny czas na zorganizowanie niekonwencjonalnego, romantycznego wesela.

 

 

Wybierz klasyczne kwiaty jak róże, gerbery i dalie w kolorze czerwonym, pomarańcze i żółte i wybierz akcenty leśne, takie jak żołędzie i liście dębowe. Uwielbiamy też widzieć owoce w bukietach ślubnych jesienią. Dla tych którzy wahają się , i uważają lata za najlepszy czas na tą uroczystość przygotowaliśmy kilka ciekawych zdjęć które odzwierciedlają jej magiczny charakter.

 

 

 

 

 

 

 

5 Replies to “Wesele w jesiennym klimacie – florystyczne inspiracje”

  1. Śliczne! Ja to chętnie bym chciała zdjęcia z sesji ślubnej we wszystkich porach roku, a co mi tam! 😀

  2. Przepiękne dekoracje, aż chciałoby się wziąć ślub drugi raz.
    https://wanilioweimprowizacje.blogspot.com/

  3. Większość osób wyprawia śluby latem zapominając ile uroku ma złota polska jesień. Świetne szyszkowe dekoracje.

  4. Piękne zdjęcia, ja brałam ślub latem ale była okropna pogoda, więc zdjęcia są takie se. Może kiedyś skuszę się z mężem na jesienną sesję 🙂

  5. Bardzo ładne wesele, które może się spodobać nie jednej Parze, które będzie brała ślub. Jak na moje oko to takie wesela są najlepsze.

Dodaj komentarz