Wesele w jesiennym klimacie – florystyczne inspiracje

Wesele w jesiennym klimacie a ściślej sama pora roku, wbrew pozorom ma wyjątkowe ciepło w sobie. Piękno wielu kolorów sprawia, że możemy stworzyć niesamowite dzieło za pomocą tego co przynosi natura. Wesele może być piękne w każdą porę roku, wystarczy jedynie wykorzystać urok każdej z nich. Piękne jesienne kwiaty weselne, dekoracje i stroiki są łatwe do tworzenia!

Jak zorganizować wesele jesienią?

Organizowanie wesela w czasie głębokiej jesieni, nie różni się diametralnie od tego latem. Tak jak każde wesele będzie wyróżniać je specyfika kolorów i dodatkowe możliwości, które da nam tylko dana pora roku. Jesień jest porą roku wypełnioną zachwycającymi, różnorodnymi, złotymi barwami. Dla osób nie koniecznie zachwyconych standardowym ślubem w upalne dni jest to idealny czas na zorganizowanie niekonwencjonalnego, romantycznego wesela.

 

 

Wybierz klasyczne kwiaty jak róże, gerbery i dalie w kolorze czerwonym, pomarańcze i żółte i wybierz akcenty leśne, takie jak żołędzie i liście dębowe. Uwielbiamy też widzieć owoce w bukietach ślubnych jesienią. Dla tych którzy wahają się , i uważają lata za najlepszy czas na tą uroczystość przygotowaliśmy kilka ciekawych zdjęć które odzwierciedlają jej magiczny charakter.

 

 

 

 

 

 

 

5 Replies to “Wesele w jesiennym klimacie – florystyczne inspiracje”

  1. Śliczne! Ja to chętnie bym chciała zdjęcia z sesji ślubnej we wszystkich porach roku, a co mi tam! 😀

  2. Przepiękne dekoracje, aż chciałoby się wziąć ślub drugi raz.

  3. Większość osób wyprawia śluby latem zapominając ile uroku ma złota polska jesień. Świetne szyszkowe dekoracje.

  4. Inspirujaca XL-ka says: Odpowiedz

    Piękne zdjęcia, ja brałam ślub latem ale była okropna pogoda, więc zdjęcia są takie se. Może kiedyś skuszę się z mężem na jesienną sesję 🙂

  5. PannaiKawaler says: Odpowiedz

    Bardzo ładne wesele, które może się spodobać nie jednej Parze, które będzie brała ślub. Jak na moje oko to takie wesela są najlepsze.

Dodaj komentarz