Stylowy kącik w mieszkaniu dla Twojego pupila

Stylowy kącik w mieszkaniu dla Twojego pupila

Właśnie dostałeś szczeniaka, a może myślisz o stworzeniu przestrzeni dla Twojego zwierzaka. Jaki jest najlepszy sposób na zorganizowanie miejsca dla pupila, aby wyglądał pięknie i funkcjonalnie? Zapoznaj się z kilkoma przykładami, aby zaprojektować przestrzeń dla swojego psa/kota!

Co będzie potrzebne, aby zacząć?

Nie musisz robić drastycznych działań, aby stworzyć piękną, funkcjonalną przestrzeń dla swojego zwierzaka. Jest kilka podstawowych przedmiotów, których potrzebujesz, aby zacząć:

-wspaniale wyglądające, wygodne łóżko z dobrym wsparciem
-być może stylowa skrzynia
-piękne miseczki dla psa wykonane ze zdrowego materiału
-stylowe maty i tace do misek żywnościowych utrzymują podłogi w czystości i dopełniają wygląd tego obszaru
-świetne pudełko z zabawkami lub pojemnik do umocnienia wielu zabawek

To jest to. Wydaje się całkiem proste, prawda? Tak będzie i mam dla ciebie także kilka wspaniałych sugestii.

Gdzie jest najlepsze miejsce w domu, aby stworzyć przestrzeń dla psa?

Najpierw zdecyduj, czy chcesz poświęcić cały pokój swoim psom (psu) lub części pokoju. Wybrałabym miejsce, które jest względnie spokojne. Jak wiemy, psy są istotami bardzo społecznymi, więc umieść je w pobliżu pokoju rodzinnego, ale wystarczająco daleko, aby twój pupil mógł mieć trochę spokoju jeśli tego potrzebuje.

Możesz się tu wykazać twórczo, w zależności od rodzaju przestrzeni, z którą pracujesz, zrób wszystko, od łóżka dla twojego psa do odpowiedniego kąta. Za pomocą zabytkowej szafki tv, starej skrzyni, palety itd. możesz stworzyć małą sypialnię w sypialni. Oto kilka przykładów:

 

 

 

Dodaj komentarz