Jak zrobić wazon z arbuza

wazon z arbuza

Jak zrobić wazon z arbuza

To chyba najłatwiejsza rzeźba. I, chociaż może to być cień do dzieła, jest to prawdopodobnie moim jednym z najbardziej atrakcyjnych wytworów.

Poważnie – wszystko, co naprawdę musisz zrobić, aby wazon arbuzowy otworzył się z góry i zmieścił kwiaty do środka. Nawet nie musisz usunąć miąższu arbuza! Jednak jeżeli lubisz jego smak wystarczy że użyjesz łyżki do wyciągnięcia go .To proste, jak się wydaje, ale pomogę Ci przejść przez ten proces za pomocą kilku zdjęć.

Wybierz sobie idealną dla Ciebie wielkość arbuza który chcesz użyć jako wazon do kwiatów  (zależy to od ilości kwiatów, które zamierzasz włożyć). Użyłam średniej wielkości arbuza dla mojego.

wazon z arbuza

Wytnij małą część z dołu, aby utworzyć płaską podstawę do wazonu. Następnie odetnij wierzchołek arbuza i wyrzucić wnętrze.

wazon z arbuza

Po tym, jak wyciągnęłaś ciało wewnątrz arbuza (zostaw do zjedzenia na później!), Wystarczy wypełnić wazon kwiatami i wodą, i to już cała praca! Widzisz? Mówiłem , że to bardzo proste!

wazon z arbuza wazon z arbuza wazon z arbuza

To jakie kwiaty wybierzesz i w jaki sposób je ułożysz nie ma znaczenia , zrób to wg własnego uznania i ciesz się pięknym efektem końcowym : )

One Reply to “Jak zrobić wazon z arbuza”

  1. Niesamowite! Na pewno wypróbuję! 🙂

Dodaj komentarz