Inspirujące projekty ogrodu na małych balkonach

ogrody balkonowe

Inspirujące projekty ogrodu na małych balkonach

Nie ma lepszego miejsca niż w ogrodzie, korzystając ze słońca i świeżego powietrza. Mówiąc o ogrodzie, pierwszą waszą myślą jest za pewne rozległa trawa, bujne kwiaty, a także wygodne ławki ogrodowe i wiele więcej. Ale dla tych, którzy mieszkają w małym mieszkaniu może się to wydawać jedynie marzeniem. Czy zamierzasz zrezygnować z marzeń o ogrodzie? Zapomniałeś o swoim balkonie?

W rzeczywistości jest wiele inspirujących pomysłów na balkon z ogrodem, na których można się inspirować. Niezależnie od tego, w jaki sposób możesz zagospodarować balkon, z pomysłami odważnymi i skromnymi, możesz mieć małą, otwartą oazę, która jest pełna życia. Piękne donice z kwiatami, jasne krzesełka, ozdobne poduszki i malowane podłogi mogą sprawić, że ogród będzie wyglądał na kolorowy i żywy. Jeśli znajdziesz dostępną przestrzeń, można też umieścić mały hamak lub wygodną sofę. Wtedy możesz cieszyć się wolnym czasem. Wieczorem, lampiony sprawią, że twój ogród będzie bardziej romantyczny i tajemniczy. Cóż, spójrzmy na poniższe przykłady.

ogrody balkonowe ogrody balkonowe ogrody balkonowe ogrody balkonowe ogrody balkonowe ogrody balkonowe ogrody balkonowe ogrody balkonowe ogrody balkonowe ogrody balkonowe ogrody balkonowe ogrody balkonowe ogrody balkonowe ogrody balkonowe

 Inspirujące projekty ogrodu na małych balkonach
Inspirujące projekty ogrodu na małych balkonach 

2 Replies to “Inspirujące projekty ogrodu na małych balkonach”

  1. Jejciu jakie piękne aranżacje. Ja tak nie potrafię dekorowac przestrzeni. Chyba fantazja i zdolności mnie zawodzą

  2. Super bardzo podobają mi się takie dekoracje na małych jak i dużych balkonach <3

Dodaj komentarz