Najpiękniejsze kwiaty świata

Kwiat jest najprostszym sposobem, aby pokazać swoje uczucia i emocje. Kiedy widzimy piękny kwiat, czujemy się szczęśliwi. Jest to prosty i szczery sposób, aby podnieść nas na duchu. Najpiękniejsze kwiaty mogą wywołać uśmiech na twarzy kogoś, kto był chory lub ma ciężki dzień. Poniżej znajdują się niektóre z najpiękniejszych kwiatów na świecie. Trudno było zawężyć listy do 10, ale to musiało być zrobione.

Kwiat wiśni

Nie ma nic piękniejszego, niż nadejście wiosny w Japonii, kiedy wiśniowe drzewa są w pełnym rozkwicie. Nieoficjalne kwiaty Japonii, spektakularny pokaz kwiatów, które przybywają na wiosnę są obchodzone na festiwalach zarówno w Japonii i Stanach Zjednoczonych. Najpopularniejsze kolory to biały i różowy.

najpiękniejsze kwiaty świata

Dalia

Dalia jest rdzennym kwiatem Ameryki Środkowej, Kolumbii i Meksyku i jest scharakteryzowana jako krzaczaste, bulwiaste i wieloletnia roślina. Został nazwany na cześć botanika Anders Dahl. Istnieje około 30 gatunków i co najmniej 20.000 odmian.

najpiękniejsze kwiaty świata

Serduszka okazałe

Te bajkowe kapryśne, kwiaty są faworytem w zacienionych ogrodach. Kwiaty są czerwone, różowe lub białe i pojawiają się w okresie kwiecień-czerwiec.

najpiękniejsze kwiaty świata

Róże

Róże są jednym z najbardziej romantycznych i cudownie pachnących kwiatów. Dawanie róż jest zanurzone w tradycji i znaczeniu kulturowym, z żółtą różą przyjaźni do głębokiej czerwieni róży prawdziwej miłości. Róże są uważane za jedną z najpiękniejszych roślin ozdobnych ozdobić każdy ogród.

najpiękniejsze kwiaty świata

Tulipan

Tulipan jest jednym z najczęściej uprawianych kwiatów na świecie, ponieważ jest rozprowadzany z Europy Południowej do Afryki do Azji. Mimo, że Holendrzy są pionierami, jeśli chodzi o hodowlę gatunków, pierwsza komercyjna hodowla roślin rzeczywiście wywodzi się z Iranu.

najpiękniejsze kwiaty świata

Biały lotos

Biały Lotos nazwa – egipskie grzybienie białe lub lotos tygrysi. Gatunek ten pochodzi z rodziny Grzybieniowatych i rośnie w różnych częściach Południowej Azji i Afryce Wschodniej. Te kwiaty unoszą się na wodzie. Biały Lotos jest również popularny pośród stawów i roślin akwariowych.

najpiękniejsze kwiaty świata

Konwalia

Delikatny i pachnący jest oznaką wiosny, konwalia zainspirował wiele legend. Legenda mówi, że konwalie pomogły św. Grzegorzowi w swojej walce ze smokiem.

najpiękniejsze kwiaty świata

Plumeria

Jeden z kwiatów o najsłodszym zapachu. Zapach jest bardzo lekki i słodki. Można wąchać go ponownie i ponownie ze względu na jego niewytłumaczalny słodki zapach. Kwiaty są białe z niewielką domieszką żółtego.

najpiękniejsze kwiaty świata

 

 

Bądź na bieżąco z nowymi wpisami i lekcjami, zapisując się do newslettera 🙂
Dodaj komentarz